tileh
12 بهمن 1401 - 15:44

ساحل ایران جایی برای به گل نشستن کشتی دشمن است

نماینده ولی فقیه در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان، با اشاره به اقدامات دشمن مبنی بر خدشه وارد کردن به نظام مقدس انقلاب اسلامی که با حضور مردم انقلابی خنثی شد، گفت: همیشه ساحل ایران جایی برای به گل نشستن کشتی دشمن است‌.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد علی اکبری، نماینده ولی فقیه در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان، در مراسم افتتاح مدرسه انقلاب اسلامی که همزمان با نخستین روز از دهه مبارک فجر، در کرج برگزار شد، ضمن تبریک دهه فجر، با بیان اینکه امسال نیز نمایشگاه مدرسه انقلاب به همت بچه‌ها‌ی انجمن اسلامی برای نشان دادن بصیرت انقلابی در مدارس متعددی برگزار شد، گفت: یک نمونه آن هم در مدرسه فاطمه‌الزهرا کرج مشاهده کردیم؛ این قبیل برنامه‌ها کمک می‌کند تا احساس خوب و انرژی مثبت به جامعه دانش آموزانی منتقل شود.

وی ضمن ابراز خرسندی از موفقیت‌های جمهوری اسلامی ایران، اضافه کرد: پیشرفت و آبادانی ایران در چهار دهه اخیر به کمک نسل جوان پویا و انقلابی با جمهوری اسلامی ایران عجین شده است، در حالی که دشمن تمام تلاش خود را برای ضربه زدن به انقلاب بکارگرفته است اما بازهم این نسل جوان و نیروهای امام و انقلاب هستند که سد راه آن‌ها می‌شوند.

علی اکبری با بیان اینکه پرچم افتخار و عزت انقلاب اسلامی به دست رهبر حکیم برافراشته‌تر شد، افزود: امسال دهه فجر باشکوه‌تر برگزار می‌شود. چرا که ملت، جوانان و دانش آموزان در اغتشاشات گذشته نشان دادند مشکلات جامعه آن‌ها را به نظام مقدس جمهوری اسلامی بی‌توجه نساخته است و پررنگ تر از همیشه پای کار خواهند بود.

وی با اشاره به اینکه تمام دشمنان جمهوری اسلامی برای از بین بردن این انقلاب متحد شدند، بیان کرد: دیدیم که آن‌ها هر چه را که داشتند به میدان آوردند تا با انقلاب درگیر شوند و به خیال خودشان سعی داشتند مسیر عزت ملت ایران را که شهدا و امام عزیز به روی ملت باز کردند از بین ببرند.

این مقام مسؤول با بیان اینکه تمامی طراحی آنها زمین گیر شد و به بار ننشست، ادامه داد: همیشه ساحل ایران جایی برای به گل نشستن کشتی دشمن است‌.

وی با بیان اینکه مردم عاقل و فهیم انقلاب اسلامی در پی هجمه‌های دشمن پیام‌های بسیاری که نهفته شده بود را دریافتند، گفت: در این میان بود که مردم انقلابی بیش از گذشته به فرامین مقام معظم رهبری، سرمایه‌ها، استقلال، آزادی، امنیت، معنویت و شهدا تکیه کردند تا به قله‌های پیشرفت و سعادت کشور دست پیدا کنند.

علی اکبری در پایان به تشریح ویژگی‌های مدرسه انقلاب اسلامی پرداخت و یادآور شد: این مدرسه در کرج با ابتکار، هنر و حال و هوای متفاوتی به بهره برداری رسید که امیدواریم همین امر موجب شود تا نسل جوان در فضایی امن، متفاوت و مبتکرانه با روحیه امام و انقلاب برای خدمت به این مرز و بوم تربیت شوند.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1013105